Kosmetyczne olejki do twarzy oraz włosów i ciała - to niezwkle popularne i cieszące się wielkim uznaniem kosmetyki naturalne. Dla wielu osób są one początkiem przygody z naturalną pielęgnacją.

Najlepszy olejek do twarzy - jaki wybrać?

Liczba dostępnych na rynku olejów kosmetycznych jest ogromna i liczona w dziesiątkach czy nawet setkach. W sieci panuje ogromny szum informacyjny który zawiera często wiele przekłamań, mijania się z prawdą oraz pustych obietnic. W AVEBIO od początku postawiliśmy na ograniczoną liczbę wyselekcjonowanych olejów naturalnych od sprawdzonych dostawców tak, aby spełniały one oczekiwania posiadacza każdego typu cery.

Wszystkie oleje w naszej ofercie są w 100% naturalne i nie zawierają żadnych zbędnych substancji. Są to klasyczne produkty "jednoskładnikowe" czyli jeśli wybierzesz np. olej arganowy to kupisz 100% oleju arganowego.

Jak zwykle zachęcamy do dokładnego zapoznania się z opisami olejków, które wzbudziły Twoje zainteresowanie. Pamiętaj, że w przypadku doboru olejku wybory nie są ostateczne i zero-jedynkowe. Praktycznie żaden z olejków nie jest tylko i wyłącznie dla jednego typu cery a dla innej nie jest. Oznacza to, że nie możesz się pomylić. Możesz wybrać dobrze lub... lepiej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl