Olejki do twarzy

Kosmetyczne olejki do twarzy oraz włosów i ciała - to niezwkle popularne i cieszące się wielkim uznaniem kosmetyki naturalne. Dla wielu osób są one początkiem przygody z naturalną pielęgnacją.

 

Liczba dostępnych na rynku olejów kosmetycznych jest ogromna i liczona w dziesiątkach czy nawet setkach. W sieci panuje ogromny szum informacyjny który zawiera często wiele przekłamań, mijania się z prawdą oraz pustach obietnic. W AVEBIO od początku postawiliśmy na ograniczoną liczbę wyselekcjonowanych olejów naturalnych od sprawdzonych dostawców tak, aby spełniały one oczekiwania posiadacza każdego typu cery.

 

Wszystkie oleje w naszej ofercie są w 100% naturalne i nie zawierają żadnych zbędnych substancji. Są to klasyczne produkty "jednoskładnikowe" czyli jeśli wybierzesz np. olej arganowy to kupisz 100% oleju arganowego.

Olejki do twarzy

To najpopularniejsze zastosowanie większości naturalnych olejków. Można je stosować samodzielnie (zamiast kremu do twarzy) lub w połączeniu z naturalnym hydrolatem.

Olejki do włosów

Ta forma stosowania jest również niezwykle popularna. Na początku wymaga nieco odwagi. Olejek pełni w tym wypadku rolę odżywki do włosów oraz pielęgnuje skórę głowy.

Olejki do ciała

Wystarczy kilka kropel ulubionego, naturalnego olejku użytego na mokrą skórę ciała, tuż po kąpieli i nie musimy już stosować balsamu. To naprawdę proste.

 

Warto jednak wspomnieć, że wszystkie olejki w tym dziale to bardzo uniwersalne produkty. Można je stosować zarówno jako olejki do twarzy, olejki do ciała czy też olejki do włosów.

 

Interesują Cię nie tylko olejki kosmetyczne? Sprawdź wszystkie nasze naturalne kosmetyki.

Olej Jojoba Olej Jojoba Olejek do twarzy, ciała i włosów - 100%
od 39 zł
Olej Monoi Olej Monoi Olejek do twarzy, ciała i włosów - 100%
36,75 zł 49 zł
P Promocja
Olej makadamia Olej makadamia Olejek do twarzy, ciała i włosów - 100%
od 29 zł
Olej Perilla Olej Perilla Olejek z pachnotki - do twarzy, ciała i włosów - 100%
od 39 zł
B Bestseller
Olej arganowy Olej arganowy 100% naturalny, kosmetyczny olejek arganowy do twarzy, włosów i ciała
33,75 zł 45 zł
Olej awokado Olej awokado Odżywczy olejek do twarzy, ciała i włosów - 100%
od 29 zł
Olej z marakui Olej z marakui Olejek do twarzy, ciała i włosów - 100%
od 39 zł