Aktualności 9 października 2017

Cera gładka jak płatki kwiatów

Nawilżenie skóry to podstawa pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Dlaczego? Skutecznie nawilżona skóra wygląda zdrowo i ma ładniejszy koloryt. Starzeje się wolniej a upływający czas jest dla niej łaskawszy. 

Beztłuszczowa formuła Ambrozji Like A Flower opiera się wyłącznie na składnikach mających na celu nawilżenie i wygładzenie cery na co dzień.

Co znajdziecie w Ambrozji do twarzy?

  • Guarango jest rośliną pochodząca z Andów. Warunki w jakich występuje spowodowały, iż ma cenne właściwości gromadzenia i zatrzymywania wody. Nie mogliśmy przejść obojętnie obok wyciągu z tej egzotycznej rośliny. Guarango długotrwale nawilża a efekty jego działania czuć niemal natychmiast.
  • Aloes a właściwie jego sok długotrwale nawilża i łagodzi podrażnienia. Stymuluje regenerację komórek skóry.
  • Kwas hialuronowy w wersji 3D wiąże wodę w naskórku i zapobiega jej ucieczce.
  • Kompleks wygładzający oparty na ekstraktach z płatków róży stulistnej, jaśminu i stokrotki daje efekt natychmiastowego wygładzenia cery.

Ambrozja Like A Flower może stanowić podstawę Twojej pielęgnacji lub pozostać jej uzupełnieniem. Lekka konsystencja i łatwa wchłanialność powoduje, iż jest ona świetnym kosmetykiem przydatnym bez względu na porę roku. Poznaj wszystkie pozostałe ambrozje do twarzy i wybierz odpowiednią do swojej cery.