​BIO sera do twarzy

Sera do twarzy w AVEBIO to niezwykłe kosmetyki naturalne oparte o sprawdzone składniki dobrane pod kątem konkretnych potrzeb oraz rodzajów cery. Dla ułatwienia wyboru odpowiedniego kosmetyku warto zwrócić uwagę na podział na trzy występujące w AVEBIO grupy ser do twarzy oraz różnic pomiędzy nimi.

Wodne sera do twarzy - ambrozje

Ambrozje to autorskie sera do twarzy od AVEBIO. Charakteryzują się bardzo lekką, żelowo - wodną formułą. Mogą być stosowane zarówno na dzień jak i na noc. Samodzielnie lub w połączeniu z innym naturalnym kosmetykiem.

Olejowe sera do twarzy - BIO Oil ELIXIR

Jeśli preferujesz pielęgnację roślinnymi olejami to zwróć uwagę na dwa sera z serii BIO Oil ELIXIR - przeciwstarzeniowe serum ANTIAGE ELIXIR oraz ANTIRED ELIXIR przeznaczone do pielęgnacji cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym. Każde z nich to kompozycja niezwykle cennych olejów roślinnych w połączeniu z absolutnie wyjątkowymi olejkami eterycznymi.

Skwalanowe sera do twarzy

Jeśli tradycyjne, oleje roślinne są dla Ciebie zbyt tłuste a wodne sera do twarzy za lekkie wypróbuj naturalne sera do twarzy oparte o skwalan i bisabolol. W zależności od potrzeb wybierz odpowiednią wersję dla Twojej cery: serum regeneracyjne DEEP CALM, serum naprawcze ENERGY CURE oraz harmonizujące TRUE BALANCE. Zaskoczą Cię swoją lekkością, niezwykłą wchłanialnością a przede wszystkim doskonałymi efektami.

Serum BIO Oil ANTIRED ELIXIR Serum BIO Oil ANTIRED ELIXIR Serum do cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym - 100% naturalnych olejków
119 zł
Serum BIO Oil ANTIAGE ELIXIR Serum BIO Oil ANTIAGE ELIXIR Przeciwstarzeniowe serum do twarzy - 100% naturalnych olejków
66,75 zł 89 zł
P Promocja
Nawilżająca AMBROZJA do twarzy SMART HYDRATION Nawilżająca AMBROZJA do twarzy SMART HYDRATION Wodne serum do twarzy
34,50 zł 69 zł
P Promocja
Regenerujące serum do twarzy DEEP CALM Regenerujące serum do twarzy DEEP CALM Cera wymagająca odżywienia i wzmocnienia, także sucha i dojrzała.
58 zł
Naprawcze serum do twarzy ENERGY CURE Naprawcze serum do twarzy ENERGY CURE Cera skłonna do wyprysków i stanów zapalnych, niedoskonałości i podrażnień.
58 zł
Harmonizujące serum do twarzy TRUE BALANCE Harmonizujące serum do twarzy TRUE BALANCE Cera mieszana oraz cera skłonna do przetłuszczania i błyszczenia się.
58 zł