​BIO sera do twarzy

Poznaj naturalne sera do twarzy AVEBIO i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

100% naturalnych olejków

Seria BIO OIL ELIXIR to w 100% naturalny skład, brak konserwantów, syntetycznych zapachów czy jakichkolwiek zbędnych dodatków. Dostępne w dwóch wariantach: serum przeciwstarzeniowego ANTIAGE ELIXIR oraz serum do cery naczynkowej ANTIRED ELIXIR.

Sera do twarzy ze skwalanem

Jeśli cenisz sobie 100% naturalne kosmetyki zwróć uwagę na sera do twarzy oparte o roślinny skwalan oraz bisabolol: serum regeneracyjne DEEP CALM, serum naprawcze ENERGY CURE oraz harmonizujące TRUE BALANCE. Zaskoczą Cię swoją lekkością, niezwykłą wchłanialnością a przede wszystkim doskonałymi efektami.

 

Regenerujące serum do twarzy DEEP CALM Regenerujące serum do twarzy DEEP CALM Cera wymagająca odżywienia i wzmocnienia, także sucha i dojrzała.
58 zł
Naprawcze serum do twarzy ENERGY CURE Naprawcze serum do twarzy ENERGY CURE Cera skłonna do wyprysków i stanów zapalnych, niedoskonałości i podrażnień.
58 zł
Serum BIO Oil ANTIAGE ELIXIR Serum BIO Oil ANTIAGE ELIXIR Przeciwstarzeniowe serum do twarzy - 100% naturalnych olejków
44,50 zł 89 zł
P Promocja
B Bestseller
Harmonizujące serum do twarzy TRUE BALANCE Harmonizujące serum do twarzy TRUE BALANCE Cera mieszana oraz cera skłonna do przetłuszczania i błyszczenia się.
58 zł
Serum BIO Oil ANTIRED ELIXIR Serum BIO Oil ANTIRED ELIXIR Serum do cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym - 100% naturalnych olejków
119 zł