​BIO sera do twarzy

Poznaj naturalne sera do twarzy AVEBIO i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

 

Seria BIO OIL ELIXIR to w 100% naturalny skład, brak konserwantów, syntetycznych zapachów czy jakichkolwiek zbędnych dodatków. Dostępne w dwóch wariantach: serum przeciwstarzeniowego ANTIAGE ELIXIR oraz serum do cery naczynkowej ANTIRED ELIXIR.

 

Produkty z serii LIGHT SERUM to bogactwo składu w połączniu z wygodą i łatwością stosowania. Dostępne w dwóch wariantach: ANTIAGE NEROLI - serum przeciwstarzeniowe oraz CALMING LAVENDER - serum kojące.

 

Na osobną uwagę zasługuje naturalne serum do twarzy z komórkami macierzystymi pomarańczy z serii LIFTING ADVENTURE. Intensywnie liftinguje, wygładza, przeciwdziała zmarszczkom mimicznym. Ten wyjątkowy produkt polecany jest w szczególności do cery dojrzałej, wymagającej intensywnego i natychmiastowego efektu napięcia i wygładzenia.

Intensywne serum liftingujące Intensywne serum liftingujące Naturalne serum do twarzy z komórkami macierzystymi pomarańczy
109 zł
Serum BIO Oil ANTIRED ELIXIR Serum BIO Oil ANTIRED ELIXIR Serum do cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym - 100% naturalnych olejków
119 zł
Serum BIO Oil ANTIAGE ELIXIR Serum BIO Oil ANTIAGE ELIXIR Przeciwstarzeniowe serum do twarzy - 100% naturalnych olejków
89 zł
Lekkie serum CALMING LAVENDER Lekkie serum CALMING LAVENDER Kojące serum do twarzy
54 zł
Lekkie serum ANTIAGE NEROLI Lekkie serum ANTIAGE NEROLI Przeciwstarzeniowe serum do twarzy
84 zł