Olejki do twarzy, włosów i ciała

Kosmetyczne olejki do twarzy oraz włosów i ciała - to niezwkle popularne i cieszące się wielkim uznaniem kosmetyki naturalne. Dla wielu osób są one początkiem przygody z naturalną pielęgnacją.

 

Liczba dostępnych na rynku olejów kosmetycznych jest ogromna i liczona w dziesiątkach czy nawet setkach. W sieci panuje ogromny szum informacyjny który zawiera często wiele przekłamań, mijania się z prawdą oraz pustach obietnic. W AVEBIO od początku postawiliśmy na ograniczoną liczbę wyselekcjonowanych olejów naturalnych od sprawdzonych dostawców tak, aby spełniały one oczekiwania posiadacza każdego typu cery.

 

Wszystkie oleje w naszej ofercie są w 100% naturalne i nie zawierają żadnych zbędnych substancji. Są to klasyczne produkty "jednoskładnikowe" czyli jeśli wybierzesz np. olej arganowy to kupisz 100% oleju arganowego.

Olejki do twarzy

To najpopularniejsze zastosowanie większości naturalnych olejków. Można je stosować samodzielnie (zamiast kremu do twarzy) lub w połączeniu z naturalnym hydrolatem.

Olejki do włosów

Ta forma stosowania jest również niezwykle popularna. Na początku wymaga nieco odwagi. Olejek pełni w tym wypadku rolę odżywki do włosów oraz pielęgnuje skórę głowy.

Olejki do ciała

Wystarczy kilka kropel ulubionego, naturalnego olejku użytego na mokrą skórę ciała, tuż po kąpieli i nie musimy już stosować balsamu. To naprawdę proste.

 

 

Interesują Cię nie tylko olejki kosmetyczne? Sprawdź wszystkie nasze naturalne kosmetyki.

Olej makadamia Olej makadamia Ujędrniaj i regeneruj
49 zł
Olej awokado Olej awokado Dobra dieta dla skóry
od 29 zł
Olej Jojoba Olej Jojoba Pustynny sojusznik
od 19 zł 39 zł
P Promocja
Olej Monoi Olej Monoi Polinezyjski sekret pięknej skóry i włosów
49 zł
Olej Perilla Olej Perilla Olejek z pachnotki
59 zł
Olej z marakui Olej z marakui Ups! Ale antyoksydantów!
od 39 zł
Olej arganowy Olej arganowy 100% naturalny, kosmetyczny olejek arganowy do twarzy, włosów i ciała
od 33,75 zł 45 zł
P Promocja
B Bestseller